Wyniki Konkursu Face of Poland

30 października 2017 r. została rozstrzygnięta pierwsza edycja konkursu Face of Poland zorganizowana przez magazyn National Geographic Polska przy wsparciu Huawei Mobile. Na konkurs zgłoszonych zostało prawie 2000 zdjęć. Wygraną w konkursie jest: smartfon Huawei P10, warsztaty z fotografem Tomkiem Golą oraz publikacja autorskich zdjęć w magazynie National Geographic. Nadeszło bardzo dużo technicznie doskonałych zdjęć. Były też portrety kreatywne, dopracowane w najmniejszym szczególe. To bardzo miłe, że na konkurs przyszły zdjęcia na tak wysokim poziomie i bardzo dziękuję wszystkim za udział. Wybrałem portrety, które są wynikiem chwili. Chwili uchwyconej w ciekawy, niestandardowy sposób. I, co najważniejsze, w zdjęciach tych autorzy zdołali uwiecznić ulotne emocje portretowanych osób -  wyjaśnia Tomek Gola.


autor: Magdalena Orylska
"Fotografuję emocje swojej córki Leny w różnych okolicznościach natury i to w jaki sposób naturalne otoczenie wpływa na na jej samopoczucie.”

autor: Bożena Borowik
“Zdjęcie zrobiłam bratu, który podczas remontowania siedliska po babci, nieopatrznie podniósł głowę....”

autor: Mariusz Jachimczuk
"Zdjęcie wykonane z nietypowej perspektywy - od dołu na pochyloną twarz, przez co włosy nabrały zupełnie niespotykanej formy.."

Zmień sposób w jaki spostrzega Cię świat dzięki podwójnemu aparatowi w Huawei P10. Przygotuj się na nową definicję portretu.